Cennik klimatyzatorów typu split w Poznaniu

Cennik klimatyzatorów – Zapraszam do zapoznania się z cennikiem najpopularniejszych modeli klimatyzatorów wraz z montażem na rok 2020. Sprzedaję i montuję klimatyzatory firm: LG, Samsung, Daikin, Mitshubishi, Kaisai, MDV. Na szczególną uwagę zasługują klimatyzatory firmy LG, które cechują się 10 letnią gwarancją na sprężarkę. Zachęcamy do kontaktu celem poznania wszelkich aspektów technicznych, które mają wpływ na wybór odpowiedniego klimatyzatora.

Cennik klimatyzatorów można sortować .

Używając do tego nagłówków kolumn. Sortowanie można przeprowadzać np. według mocy urządzenia, ceny.
W ofercie posiadam wiele innych modeli, które nie są wymienione w tabeli.

Producent Nazwa Symbol kompletu Symbol jednostki wewnętrznej i zewnętrznej moc chłodnicza
średnia i maksymalna cena brutto z vat8

LG STANDARD
(32) S09EQ S09EQ.NSJ
S09EQ.UA3 2,5- 3.0 kW z montażem 4400 brutto w tym vat 8 procent dla osób prywatnych

LG STANDARD
(32) S12EQ S12EQ.NSJ
S12EQ.UA3 3,5-4.0 kW z montażem 4500 brutto w tym vat 8 procent dla osób prywatnych

Cennik klimatyzatorów

Wszystkich modeli znajdziesz na stronie katalogi.

Cennik klimatyzacji-2020-Klimatyzatory

cennik-klimatyzacji-lg

LG STANDARD
(32) S18EQ S18EQ.NSJ
S18EQ.UL2 5,0 – 5,5 kW zapytaj o cenę

LG STANDARD
(32) S24EQ S24EQ.NSK
S24EQ.UUE 6,6 – 7,4 kW zapytaj o cenę

Daikin SIESTA 3,3 kW zapytaj o cenę

Mitsubishi 3,5 kW zapytaj o cenę

Toshiba 2,6 kW zapytaj o cenę
SAMSUNG WIND-FREE
ULTRA 2,5 kW Zapytaj o cenę

KAISAI 3,5 kW zapytaj o cenę

LG Standard II z wi-fi 3,5 kW zapytaj o cenę

Klimatyzacja? Skontaktuj się teraz.
Firma Dane firmy: os. Stefana Batorego 79/26, 60-687 Poznań

klimatyzator-split-balkon

Poznaj wszystkie koszty użytkowania klimatyzacji i przekalkuluj z nami czy jej montaż się opłaca!

Wiele osób zastanawia się nad montażem klimatyzacji w swoim domu czy mieszkaniu, jednak to co ich powstrzymuje to dodatkowe koszty. Czy rzeczywiście są one tak duże jak im się wydaje. Przekonajmy się, co składa się na kosztu użytkowania i ile może kosztować klimatyzacja.

Wybór urządzeń i montaż

Na początek o samych urządzeniach i montażu. Masz do wyboru system split i multi-split. Jeśli zamierzasz montować klimatyzację tylko w jednym pomieszczeniu, to z pewnością ten pierwszy bardziej będzie się opłacał. Gdy klimatyzatory mają trafić do większej ilości pomieszczeń musisz rozważyć koszty na podstawie typu agregatu zewnętrznego i jednostek wewnętrznych. Klimatyzacja do jednego pokoju może kosztować kilka tysięcy złotych wraz z montażem, a koszty dla całego domu to nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, biorąc pod uwagę że poza zwykłymi jednostkami naściennymi stosuje się także sufitowe, czyli kasetonowe, które są znacznie droższe bądź też klimatyzatory przypodłogowe.

Zatem klimatyzacja może być tania

Może być też droga, ale przecież o komfort tutaj chodzi przede wszystkim. Warto wiedzieć, że często firmy podają koszt wraz z montażem i napełnieniem klimatyzacji, zatem od razu wiesz, ile inwestycja będzie Cię kosztować. Fachowcy doradzą też najlepsze rozwiązanie najpierw dokonując oględzin domu czy mieszkania. Może się okazać, że dzięki profesjonalnej pomocy zaoszczędzi się nieco środków.

Eksploatacja i jej koszty

Jeśli chodzi o eksploatację, to dobór urządzeń najwyższej klasy to później niższe koszty użytkowania i tak jest zawsze. Dlatego należy wybierać klimatyzatory o klasie energetycznej przynajmniej A+. Jaki może być miesięczny koszt eksploatacji klimatyzatora w sezonie? Może się on wahać od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych, które zostają wliczone do rachunku za prąd.

Ponadto dochodzi do tego jeszcze wymiana filtrów i przeglądy.

Jedno i drugie można wykonywać jednocześnie, tym bardziej jeśli z klimatyzacji nie korzysta się cały rok, a głównie w sezonie letnim. Przegląd może nas kosztować około dwieście złotych, ale koszt zależny jest od tego czy w klimatyzacji nie będzie trzeba czegoś naprawić. Jednak jeśli dba się o odpowiednią, racjonalną eksploatacje w pierwszych kilku latach koszt ten nie powinien być wyższy niż wspomniana kwota.

Czy zatem eksploatacja klimatyzacji jest droga?

Według nas nie, choć oczywiście wszystko zależy od punktu widzenia. Nam jednak przy kalkulacji wszelkie minusy zostały pokryte przez liczne plusy do których należy zawsze optymalna temperatura w domu, możliwość korzystania z klimatyzatora do odzysku ciepła zimą, czyste powietrze wolne od alergenów, wirusów, grzybów, przy wyborze filtrów HEPA, a także prawdziwy relaks we własnym domu czy możliwość koncentracji na pracy niezależnie od ukropu panującego za oknem. Trzeba jeszcze dodać, że klimatyzatory z inwerterem mogą zużywać nawet 50% mniej prądu miesięcznie, zatem oszczędność jest niebagatelna i warto zdecydować się na takie rozwiązanie.

cennik klimatyzatorów